denizli konut projeleri
Telefon: 0236 238 00 71

Akde İnşaat müşterilerine Denizli’de kentsel dönüşüme uygun projeler çıkartıyor. Aynı zamanda projelerini hayata geçirerek uyguluyor ve  müşterilerine en iyi yapıları sunuyor. Denizli Konut Projeleri ile Akde İnşaat Denizli’nin en sağlam konutlarını yapıyor.

Denizli Konut Projeleri

Akde İnşaat öncelikle Denizli’de projelerini uygularken çevreye önem vermektedir. Akde İnşaat firması olmasına rağmen doğaya, hayvanlara ve insanlara verdiği önem sayesinde her zaman Türkiye’nin en iyi inşaat firmalarından biridir. Projelerimizde sosyal alanlarıda düşünerek yapıyor. Böylelikle hem yaşam kalitesini arttırıyor hemde depreme dayanıklı yapılar çıkartıyor. Manisa konut projelerinde olduğu gibi 80 metre kareden başlayan ve 160 metre kareye kadar hatta daha fazla metre kareye kadar evler yapıyor.

Denizli Konut Projeleri

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve tripleks evleri ile siz değerli müşterilerine apartman yani halk arasında hotel olarak görünen apartman gibi yerlerde müstakil ev havası sunuyor. Böylelikle kendinizi apartman dairesinde değil müstakil evde oturuyormuş gibi hissedeceksiniz. Müstakil evlerde yapan Akde İnşaat, inşaat konusunda profesyonel ekibi ile Denizli Konut Projeleri‘de ve Türkiye’de en iyi yapı işçiliği yapmaktadır.