akde insaat konutlari
Telefon: 0236 238 00 71

Kentsel dönüşüm amacıyla manisa’nın her yerinde sağlam ve güvenli projler yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Akde İnşaat sadece bir İnşaat firması değildir. Aynı zamanda yaptığı projeler ile çevreyi ve canlıları korur. Projelerimizde çevreye verdiğimiz önem sayesinde daha iyi ve ferah yaşam alanlarına sahip olacaksınız. Sadece bir konuta yerleşmekle kalmayacaksınız Akde manisa konut projeleri sayesinde size bir müstakil ev rahatlığı sağlayacaktır. Sosyal alanları sayeside daha rahat bir yaşama sahip olacaksınız.

80 ve 100 metrekare’den başlayan evlerimizi ziyaret ederek hayalinizdeki evi gezebilirsiniz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 yada daha büyük dairelere sahip olmak istiyorsanız Akde Manisa Konut Projelerine bakabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize modern ve yaşam kalitesini arttıran projelerimizde yer almak istiyorsanız Akde İnşaat ofislerine ve yada bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Akde-insaat-konutlari-1 Akde-insaat-konutlari-2 Akde-insaat-konutlari-3 Akde-insaat-konutlari-4 Akde-insaat-konutlari-5 Akde-insaat-konutlari-6 Akde-insaat-konutlari-7 Akde-insaat-konutlari-8