Sosyal Sorumluluk Bilinci

Şuan ki yaşam koşullarının bulunduğu yerde, sosyal huzurun sağlanması adına büyük kurumlara ve kuruluşlara büyük bür sorumluluklar düşmektedir. Sağlık, eğitim, ekonomi, yaşam, çevre gibi temelde var olan yaşam için gerekli sosyal aktivitelerin tamamına karşı büyük bir sorumluluk sahibiyiz. Topkumdaki refahın ve huzurun sağlanması adına bizlere ve tüm kurumlara büyük rol düşmektedir. Yapılması gereken ne var ise hepsini yapmaktayız. Akde İnşaat sosyal sorumluluklarını bilen ender inşaat firmaları arasındadır.

Çevre Bilinci

Akde inşaat, çevre konusunda en titiz inşaat firmasıdır. Çalışmaları ve tüm projelerinde çevresel atığa dikkat etmektedir. Asla çevreye zarar vermemektedir. Çevrede fiziksel yada kimyasal kirliliğe yol açabilecek tüm maddeleri ve unsurlar üzerinde çalışma yaparak çevereyi korumaktayız. Projelerimizde sadece bina yapmak değil projelerimizin büyük bölümünde yeşil alana yer vermekteyiz. Evinize geldiğinizde nefes alabileceğiniz ferah alanlara sahip olacaksınız. Akde inşaat temiz toplumlar ve geleceğe yatırım yapan büyük bir inşaat firmasıdır.

Eğitim Bilinci

Huzurlu ve sağlıklı sağlanması için güvenli binalara ihtiyaç vardır. Akde inşaat bilinçli bir şekilde eğitimde olmazsa olmaz olarak gördüğü okul ve derslik inşaatlarını büyük bir özveri ile yapmaktadır. Gençlerin iyi eğimtim almaları için daha iyi derslikler yapılmaktadır. Sadece oku değil diğer kamu kuruluşları ve apartman gibi dairelerin en iyi kullanışlı olması için çalışmaktayız. Kurulduğumuz günden beri inşaat alanındaki faaliyetlerimiz büyük beğeni toplayarak halka mal olmuştur.

Çalışma Bilinci

Akde İnşaat çalışma bilincinde çevreye ve insanlara asla zarar vermez. Çalıştığımız profesyonel kadromuz iyi eğitim almış insanlardır. Nerede ne yapılması geretiğini bilen profesyonel ekibimiz iş güvenliği ve iş sağlığı açısından en güvenilir firmadır. Yaptığı tüm projelerde en önceliğimiz iş güvenliğidir.